15 września w naszym Sanktuarium odbył się ?Koncert Uwielbienia" przygotowywany przez młodzież z całego Miasta. Na ten szczególny wieczór chwały do naszej świątyni przybyli wszyscy pragnący poprzez śpiew wychwalać Boga.

Występ młodych artystów poprzedziła modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia. Wkrótce po niej rozpoczęło się prawie półtoragodzinne uwielbianie Boga śpiewem i pełną wiary modlitwą. Młodzież zaśpiewała 15 pięknych i znanych utworów religijnych. Poprzez swój występ, młodzi ludzie chcieli pokazać, że Jezus Chrystus wciąż żyje, jest obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek. Pragneli także wyśpiewać Panu chwałę za wszelkie dobro i miłość, którymi Bóg nieustannie obdarza wszystkich ludzi.

Na zakończenie słowa wdzięczności do młodych ludzi i do wszystkich, którzy przybyli na koncert skierował ks. Proboszcz Andrzej Barzycki. Przypomniał, iż "człowiek na pierwszym miejscu winien oddawać cześć Bogu, szukać Go i Jego stawiać na pierwszym miejscu, a dopiero później innych i siebie".

Już wkrótce na naszej stronie zostanie zamieszczone pełne nagranie "Koncertu Uwielbienia".

© Copyright 2017 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim