6 września gościliśmy w naszym Sankturaium o. Pacyfika Iwaszko z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej oo. Franciszkanów w Krakowie, który przewodniczył Mszy Świętej o uzdrowienie. Do naszej świątyni przybyła liczna rzesza wiernych z całego Miasta i okolic, by przedstawiać Bogu swoje intencje.

Eucharystia rozpoczęła się o godz. 18.00. W czasie Mszy Świętej o. Pacyfik skierował do wiernych Słowo Boże. Przypominał, że złym słowem, a nawet złą myślą otwieramy przestrzeń do działania dla złego. Wezwał, aby wszyscy oddali Bogu i wycofali wszystkie przekleństwa i złorzeczenia. 

Po Mszy Świętej nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu. W obecności Chrystusa Eucharystycznego o. Pacyfik modlitwą wstawienniczą ogarniał wszystkie intencje przybyłych na spotkanie. Poświęcił i pobłogosławił także dewocjonalia, wodę, sól i olej.

Wspólną modlitwę zakończyło błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz błogosławieństwo indywidualne.

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich do naszego Sanktuarium na kolejną Mszę Świętą o uzdrowienie, która będzie sprawowana 8 listopada 2013 r. o godz. 18.00. 

© Copyright 2017 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim