W dniach 26 - 27 października dziewczęta ze scholii, ministranci, uczniowie z koła biblijno-teatralnego i misyjno - charytatywnego oraz z Oazy pod opieką ks. Łukasza, ks. Piotra, ks. Andrzeja, ks. Krzysztofa i p. katechetki Danuty wyruszyli na wycieczkę autokarową w Bieszczady. Już po wejściu do autokaru dało się zauważyć, że będą to niezapomniane chwile. 

Po zakwaterowaniu w domu rekolekcyjnym "Brama Bieszczad" w Olchowej odbył się pogodny wieczór, gdzie wspólnej zabawie i tańcom integracyjnym przyglądali się aniołowie: Anioł Radości, Anioł Przyjaźni i Anioł Zgody.

Następny dzień rozpoczął się od Mszy świętej, nad przygotowaniem której czuwał Anioł Modlitwy. Umocnieni słowem Bożym, które przybliżył gospodarz ośrodka, ks. Adam Lechwar, wszyscy wyruszyli "Dużą Pętlą Bieszczadzką? w kierunku Ustrzyk Górnych.

Podczas pierwszego etapu pieszego wyjścia na Połoninę Caryńską dech zatykało w piersiach z zachwytu nad pięknem przyrody, w drugim zaś z powodu silnego wiatru i deszczu.

Aniołowie Wytrwałości, Spokoju i Cierpliwości szczęśliwie przeprowadzili wędrowców przez szczyt i utwierdzili w przekonaniu, że prawdziwi z nich "twardziele".

© Copyright 2017 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim