Kończący się rok szkolny i zbliżające się wakacje są doskonałą okazją do podsumowania rocznej pracy formacyjnej oraz podziękowania Bogu za wszelkie łaski w tym czasie otrzymane. W tym duchu przebiegło spotkanie dzieci i młodzieży należącej do wspólnot przy naszej parafii, które odbyło się 20 czerwca 2014 roku.

Rozpoczęło się ono koronką do Bożego Miłosierdzia w kaplicy św. Faustyny. Po wspólnej modlitwie uczestnicy spotkania udali się na plac przy kościele, gdzie miały miejsce tańce oraz zabawy. Dla wszystkich przygotowany został też ciepły posiłek. Radosne dziękczynienie zakończyła modlitwa oraz błogosławieństwo kapłańskie.

Czas wakacji jest nie tylko czasem odpoczynku, ale również okazją do pogłębiania swojej relacji z Bogiem. Dzieci i młodzież ze wspólnot naszej parafii uczestniczyć będzie w wakacyjnych rekolekcjach oazowych oraz turnusach edukacyjno-wypoczynkowych w Radomyślu nad Sanem.

© Copyright 2017 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim